boleszkowice-forum.pl

boleszkowice-forum.pl

gdzie kupic filtr weglowy do okapu

gdzie kupic filtr weglowy do okapu

Cztery powody, dla których Płać podatki

Czasami można usłyszeć ludzie skarżą się i zapytać, dlaczego muszą płacić podatki. O ile jestem w stanie znaleźć odpowiedź jest nazywany Cztery R, ??a oto one:

Dochód

Nasz kraj, w zasadzie, jest finansowana z naszych podatków. Bez naszych podatków, żaden oddział rząd federalny może pracować, a my znajdujemy się zmaga się płacić za usługi, takie jak transport, edukację i świadczenia socjalne. aby przejść na stronę kliknij tutaj. Executive Branch Oddział legislacyjne i sądowa Oddział rządu federalnego przyjdzie do postoju.

Mimo to, nasz kraj znajdzie się w deficyt, mimo opodatkowania swoich firm, osób i organizacji. Podatki nie są odpowiedzią, jeśli rząd federalny nie ma lub nie zmniejszy wydatki. Niektórzy eksperci uważają, że działania rządu federalnego prowadzisz nas coraz głębiej w recesję i że zwiększone opodatkowanie, bez uzasadnionej wydatków, krosna duża na amerykańskiej horyzoncie.

Ponownie cen

Wielu podatników nie zdaje sobie sprawy, że ich dolary podatkowe są wykorzystywane do ponownego cena pozycji przez cały amerykańskiej gospodarki. Wysiłki rządu federalnego na dotowanie niektórych towarów, produktów i starania są najbardziej widoczne metody ponownej wycenie. Kiedy rząd federalny dotuje upraw rolnych przez składające się na różnicę pomiędzy wartością godziwą upraw i co rząd uważa, rolnik powinien zrobić rząd dotuje rolnikowi przez dokonywanie płatności na rzecz rolnika. Jest środkiem ponowna wycena upraw. Płatności te są wykonane z dolary podatników.

Redystrybucja

Twoje dolarów podatku stosuje się do redystrybucji bogactwa w Ameryce. Wielu podatników denerwować o redystrybucji, ponieważ wierzą, że stawia Rządu Federalnego Stanów Zjednoczonych w roli Robin Hooda. Kiedy pieniądze z podatków od bogatych i klasy średniej jest wykorzystywany do finansowania programów korzyści dla procentach niskich dochodach ludności, zostały osiągnięte redystrybucji bogactwa. Wiele pytań o to, czy istnieje uzasadniona jest cel dolarów podatku, a jeśli redystrybucja jest właściwie prowadzone w Stanach Zjednoczonych.

Reprezentacja

interesy Ludowej muszą być reprezentowane przez swoich federalnych urzędników wybieranych w celu utrzymania propozycję podatków wydaje się być w porządku. Ludzie powinni mieć możliwość, za pomocą petycji wybranych urzędników, sprzeciw wobec wszelkich niechcianych lub niepotrzebnych podatku. Niemożność to zrobić prowadziłoby do opodatkowania bez reprezentacji. Niektórzy mogą twierdzić, że mamy to teraz, ponieważ podatnicy rzadko są w stanie skutecznie przeciwstawić podwyżki podatków przez rząd federalny i mogą mieć rację. Robimy wciąż jednak mają wygląd reprezentacji.

napisane przez: